Dni tygodnia po holendersku

2.7  3    7 flashcards    lenka1
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
poniedziałek
start learning
maandag
wtorek
start learning
dinsdag
środa
start learning
woensdag
czwartek
start learning
donderdag
piątek
start learning
vrijdag
sobota
start learning
zaterdag
niedziela
start learning
zondag

Dni tygodnia po holendersku - nauka holenderskiego od podstaw

Dni tygodnia po holendersku to podstawy tego języka, więc jeżeli chcesz zacząć się go uczyć, to koniecznie zrób to z nami! Znajomość języka holenderskiego ciągle należy w Polsce do rzadkości, dlatego każdy, kto zna ten język, wzbogaca swoje szanse zawodowe i wyprzedza konkurencję w wyścigu o lepszą pracę lub awans w aktualnej. "Dni tygodnia po holendersku" to zestaw fiszek niezwykle przydatny w pierwszych miesiącach nauki. Fiszki są poręczną pomocą dydaktyczną nie tylko na kursach językowych, ale także w samodzielnej, domowej nauce. Można ich przecież używać wszędzie. Uczenie się w dobie elektronicznych pomocy naukowych nie sprawia już przecież trudności, wystarczy tylko mieć w sobie odrobinę chęci i zapału do systematycznej, codziennej nauki. Dlatego wypróbuj już dziś lekcję "dni tygodnia po holendersku" i przekonaj się, że warto.

Holenderski - podstawy

Fiszki zawierające dni tygodnia po holendersku mogą być także stosowane jako zachęta do nauki tego języka, jeszcze przed podjęciem kursu. Dzięki dołączonej do fiszek wymowie uczyć się można także bez pomocy lektora, bo wzorcowe brzmienie poszczególnych wyrazów jest na wyciągnięcie ręki. Język holenderski uważany jest za trudny przez wielu Polaków, jednak trudność ta wynika głównie z braku tradycji uczenia się holenderskiego w Polsce oraz do podobieństwa tego języka do niemieckiego, który również nie jest uważany za najłatwiejszy do nauki. Ci, którzy mieli do czynienia z tym językiem w Holandii, bardzo często już po kilku miesiącach pobytu radzili sobie świetnie. Warto więc przełamać stereotypy i po prostu zacząć się uczyć, a efekty przyjdą same. Wystarczy tylko zacząć, chociażby od dni tygodnia po holendersku, a reszta przyjdzie z czasem, krok po kroku.

Ukończyłem lekcję. Co dalej?

Dni tygodnia po holendersku już opanowane, a Ty masz ochotę na więcej? W takim razie wypróbuj inne darmowe i ciekawe lekcje jak na przykład te: czas i godzina, przydatne zwroty. Możesz też wypróbować naukę innych języków, podobnych do holenderskiego, takich jak język niemiecki: niemiecki: dni tygodnia, miesiące i pory roku. Polecamy również odwiedzić naszą stronę, znajdziesz tam profesjonalne kursy Fiszkoteki, które możesz wypróbować za darmo. Powodzenia!

You must sign in to write a comment