Życzenia świąteczne po angielsku

 0    7 flashcards    lenka1
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
start learning
Merry Christmas!
Szczęśliwego nowego Roku
start learning
Happy New Year!
Wesołych Świąt Wielkanocy
start learning
Happy Easter!
Wesołego Święta Dziękczynienia
start learning
Happy Thanksgiving!
życzenia z okazji urodzin
start learning
Happy Birthday!
Gratulacje z okazji ślubu
start learning
Congratulation on your wedding day!
Życzenia walentynkowe
start learning
Happy Valentine's Day

Merry Christmas!

Życzenia świąteczne po angielsku, na różne okoliczności. Przydatne, kiedy mamy rodzinę czy znajomych za granicą, lub po prostu uczymy się języka angielskiego. Teraz będzie to o wiele prostsze, dzięki fiszkom – szybkiemu i skutecznemu sposobie nauki. Sprawdź sam życzenia świąteczne po angielsku! Poznaj najbardziej znane życzenia świąteczne po angielsku, życzenia urodzinowe po angielsku, życzenia imieninowe, na rocznice jak i na wiele innych okazji. Użyj przykładów, uzupełnij je pod swoje wymagania i twórz własne fiszki! Ciesz się z możliwości sprawdzenia wymowy każdego z przykładów!

Życzenia świąteczne – angielski

Po przerobieniu tego zestawu fiszek rozszyfrowanie napisu „wesołych świąt” po angielsku nie będzie już sprawiać nam najmniejszych kłopotów. Dowiemy się także jak nazywają się typowo amerykańskie święta, np. święto dziękczynienia, po angielsku.

Kompleksowa wiedza- życzenia świąteczne po angielsku

Nauka z fiszkami to nie tylko życzenia świąteczne po angielsku szybkie zapamiętanie życzeń świątecznych w języku angielskim, ale także przyswojenie sobie, tak przecież ważnej przy nauce języków obcych, poprawnej wymowy. Dlatego do każdej fiszki dołączone zostało nagranie lektora.

Życzenia świąteczne po angielsku na każdą okazję!

Po lekcji życzenia świąteczne poznasz tłumaczenie życzeń na wiele okazji. Znajdziesz odpowiedź na pytanie jak są życzenia świąteczne po angielsku? Jak jest po angielsku:
  • 1. Wesołych Świąt
  • 2. Szczęśliwego nowego Roku
  • 3. Gratulacje z okazji ślubu
  • 4. Życzenia walentynkowe
  • 5. Wesołego Święta Dziękczynienia
Oprócz lekcji Życzenia świąteczne po angielsku dysponujemy także wieloma innymi opracowanymi materiałami jak na przykład tematyka wakacyjna a mianowicie lekcja Wakacje – podstawowe słownictwo angielskie . Poznaj Nazwy świąt – podstawowe słownictwo angielskie.

Comments:

wrote: 2011-05-05 16:57:34
;D

You must sign in to write a comment