stan cywilny marital status

5  1    11 flashcards    agnieszka3160
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
wolna, wolny
start learning
single
w związku
start learning
due
żonaty, mężatka,
start learning
married
rozwiedziona, rozwiedziony
start learning
divorced
rozwódka, rozwodnik, rozwiedziony
start learning
divorcee
w separacji
start learning
separated
wdowa, wdowiec
start learning
widow, widow
zaręczona
start learning
engaged
zaręczony
start learning
engaged
narzeczony
start learning
fiancé
narzeczona
start learning
fiancee

Stan cywilny - marital status

Ucząc się języka angielskiego, warto jest zgłębiać wiedzę z każdego działu, aby zapewnić sobie umiejętności językowe godne Anglików. Dlatego też, opanowanie słów z działu ‘marital status’ jest obowiązkowe i potrzebne przy podstawowe komunikacji. Poznasz m.in. takie słowa jak: narzeczona po angielsku, narzeczony po angielsku, panna po angielsku, wdowiec po angielsku czy małżeństwo. Ilość słówek nie jest zatrważająca, dlatego ta lekcja może okazać się przydatna i łatwa dla każdego próbującego swoich sił w nauce języka angielskiego. Niczym nie ryzykujesz - lekcje tworzone przez naszych użytkowników są całkowicie darmowe. Jeżeli zechcesz tylko raz skorzystać z lekcji i sprawdzić swoją wiedzę - nic nie stoi na przeszkodzie.

Jak działają lekcje?

Lekcje obecne na Fiszkotece różnią się nieco od kursów tworzonych przez nasz wyspecjalizowany zespół. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że są darmowe. Dodatkowo, dzięki temu, że są przygotowywane przez użytkowników, poruszane są przeróżne tematy - od języków, po takie przedmioty ścisłe jak chemia, matematyka czy biologia. Możesz uczyć się niemal wszystkiego, jeśli tylko dobrze poszukasz. Kolejną zaletą lekcji jest fakt, że i Ty możesz taką zrobić! Możesz zawrzeć w niej, co tylko chcesz i dzięki temu lepiej zapamiętać pożądany materiał. Przy okazji umożliwisz innym korzystanie z Twoich fiszek. Wypróbuj tę opcję już teraz i zobacz, jak łatwo przychodzi Ci nauka!

Lekcje i kursy Fiszkoteki

Jeśli chcesz kontynuować naukę języka angielskiego, to oprócz lekcji, powinieneś zacząć korzystać z kursów. Są one specjalnie przygotowywane i sprawdzane przez specjalistów naszej platformy. Możesz wypróbować je za darmo i przekonać się, że warto uczyć się z nami! Już teraz prezentujemy kilka z nich: angielski w 1 dzień, angielski dzień drugi, 1000 najważniejszych rzeczowników po angielsku. Jeżeli spodobały Ci się nasze kursy, koniecznie daj nam znać. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!

You must sign in to write a comment