Sporty dánsky

 0    10 flashcards    ultimate.cs.da
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
sporty
start learning
sport (f.pl.)
fotbal
start learning
fodbold (f.)
volejbal
start learning
volleyball (f.)
basketbal
start learning
basketball (f.)
golf
start learning
golf (f.)
házená
start learning
håndboll (f.)
tenis
start learning
tennis (f.)
plavání
start learning
svømming (f.)
bojová umění
start learning
kampsport (f.pl.)
stolní tenis
start learning
bordtennis (f.)

Sporty dánsky s VocAppem!

Chceš konečně najít zábavný a efektivní způsob, jak se snadno naučit nové cizí jazyky? Tak to je pro tebe dánština s VocAppem jistě tasprávná volba! Samozřejmě víme, že slovíček, která se dají říct dánsky, je opravdu hodně, to tě ale bezesporu neodradí. Prohlédni si slovíčka z lekce Sporty dánsky a pusť se do učení hned teď! Uvidíš, že se pro tebe dánština stane hned o dost jednodušší. Při učení velkého množství slovní zásoby dánsky, je velmi důležité opakování, na školní dril však klidně zapomeň. Drželi jsme se hesla všeho s mírou, a tak se s námi budeš opakování věnovat jen natolik, nakolik je to opravdu potřeba. Díky audio nahrávkám od rodilých mluvčích a vysvětlivkám s doplňujícími informacemi, kterých je lekce Sporty dánsky plná, pro tebe bude dánština nepochybně jednoduchá. Jednoduše řečeno, s naší tematickou lekcí s názvem Sporty dánsky tě už dánština a její výslovnost, či gramatika nemusí nikdy trápit. O všechno je totiž postaráno s naším výukovým systémem kartiček.. Kartičky představují unikátní způsob, jak se slova v cizím jazyce jako je například dánština nejen naučit, ale také, jak si je konečně pořádně zapamatovat. S kartičkami se ti prostě už nikdy nemůže stát, že by se ti slovo, třeba právě z lekce Sporty dánsky, vypařilo z hlavy.

Výhody, které ti přinese dánština

Ano, jsme si vědomi, že slovíček, která se dají říci dánsky, je opravdu plno, to tě ale nepochybně neodradí. Učení se cizího jazyka s sebou totiž kromě na na první pohled jasně viditelné práce vždycky nese i hodně výhod a úspěchů, kterých díky lekci Sporty dánsky dosáhneš. Nejčastějším, a pro mnohé i klíčovým důvodem pro učení se jazyka, je obrovská výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Sporty dánsky jistě ti přiblíží nejen hodně literatury, filmů a seriálů, ale i všemožné vtipy a memes kolující po internetu. S lekcí Sporty dánsky se proto neučíš jen nějaký únavný seznam slovíček, ale naopak si tím opravdu rozšíříš své obzory. Kromě toho je vědecky dokázané, že při učení se slovíček z cizího jazyka, a to platí dokonce i u jedné jediné lekce, jako je třeba lekce Sporty dánsky, aktivně zapojujeme část mozku zodpovědnou za paměť, což vede k jejímu značnému rozvoji. Cestování ani rozvoj paměti pro tebe nejsou dostatečnou motivací? Dobrá, zkusíme to jinak. Se znalostí dalšího cizího jazyka, i kdyby se mělo jednat jen o lekci Sporty dánsky, totiž zaručeně stoupneš v očích potenciálního zaměstnavatele.

Vyzkoušej si i naše další lekce a kurzy dánsky

Výše uvedené důvody pro tebe ještě pořád nejsou dostatečně přesvědčivé? Dobře, zkus to jinak, ber to jako výzvu! Osvojit si jakýkoli nový jazyk, nemusí to přeci být jen dánština, je pokaždé úspěch! Je však důležité si uvědomit, že dánština neznamená jen prostudovat si lekci Sporty dánsky. Jazyk je samozřejmě záležitostí hodně komplikovanou, zprvu možná až moc, ale právě od toho je tady VocApp, aby ti podal pomocnou ruku. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci se chceš učit. Kromě lekce Sporty dánsky je totiž v naší bohaté nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už se totiž rozhodneš začít jakkoliv, s našimi kartičkami pro tebe bude dánština kromě učení bezesporu i zábavnou formou odragování. Ačkoliv se ti na začátku tvého studia může zdát vše nové nad tvoje síly, nevzdávej to, my víme, že na to máš! Zapomínáš slovíčka? Uč se s VocAppem a zapamatuj si je jednou provždy.

You must sign in to write a comment