Povahová přídavná jména anglicky

 0    20 flashcards    ultimate.cs.en
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
povahová přídavná jména
start learning
personality adjectives
milý
start learning
nice
hrubý
start learning
rude
stydlivý
start learning
shy
sebevědomý
start learning
confident
zdvořilý
start learning
polite
nezdvořilý
start learning
impolite
pracovitý
start learning
hard-working
líný
start learning
lazy
hloupý
start learning
stupid
chytrý
start learning
smart
hlasitý
start learning
loud
tichý
start learning
quiet
vtipný
start learning
funny
odměřený
start learning
reserved
společenský
start learning
sociable
lakomý
start learning
stingy
štědrý
start learning
generous
dobrý
start learning
good
špatný
start learning
bad

Nauč se slovíčka k lekci Povahová přídavná jména anglicky!

Chceš se učit anglicky snadno a zábavně? Paráda, tak začni rovnou s lekci Povahová přídavná jména anglicky. Ať už se chceš naučit anglicky kvůli svému osobnímu rozvoji, nebo proto, že to vyžaduje tvá profesní kariéra, lekce Povahová přídavná jména anglicky se ti bude jistě hodit! VocApp si pro tebe v lekci Povahová přídavná jména anglicky připravil nejen přehled těch nejdůležitějších slovíček z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití ve větách, poznámky týkající se gramatiky, a především audio nahrávky výslovnosti. Naše audio nahrávky byly namluveny rodilými mluvčími tak, aby ti pomohly získat perfektní výslovnost, tak, že nikdo ani nepozná, že angličtina ve skutečnosti není tvým rodným jazykem. Dalším klíčovým prvkem, který ti naše aplikace nabídne nejen pro lekci Povahová přídavná jména anglicky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je skvěle fungující opakovací systém. O tom, že je opakování matka moudrosti, jsme s velkou pravděpodobností už všichni slyšeli a ani my bychom si nedovolili nesouhlasit, nic se však nemá přehánět. Proto jsme vyvinuli opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Povahová přídavná jména anglicky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se ti mohla začít vytrácet z hlavy. S našimi kartičkami se jednoduše už nikdy nestane, že se ti cokoliv, třeba zrovna z lekce Povahová přídavná jména anglicky, vykouří z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Povahová přídavná jména anglicky hned teď, s našimi kartičkami ti učení půjde snadno!

Výhody, které ti přinese angličtina

Samozřejmě víme, že slovíček, která se dají říct anglicky, je opravdu mnoho, to tě ale rozhodně nevyděsí. Učení se nového jazyka, nebo i pouze jedné lekce jako je třeba lekce Povahová přídavná jména anglicky se zpočátku možná zdá pouze jako ohromná práce, ale můžeme ti s jistotou říct, že veškeré vynaložené úsilí se ti několikrát vrátí. Nejčastěji zmiňovaným, a pro mnohé lidi i nejzásadnějším důvodem pro učení se jazyka, je ohromná výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku opravdu otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Povahová přídavná jména anglicky nepochybně ti zpřístupní nejen mnoho knížek, filmů a seriálů, ale i nejnovější vtipy a memes, které jsou rozšířené po internetu. S lekcí Povahová přídavná jména anglicky se tak nebudeš muset učit jen zbytečná slovíčka, ale naopak si tím opravdu rozšíříš své obzory. Kromě toho je vědecky dokázáno, že při učení se cizího jazyka, a to dokonce i u jedné jediné lekce, jako je třeba lekce Povahová přídavná jména anglicky, aktivně zapojujeme část mozku zodpovědnou za paměť, což vede k jejímu značnému rozvoji. Cestování ani rozvoj paměti pro tebe nejsou dostatečnou motivací? Dobrá, zkusíme to jinak. S každým nově naučeným jazykem, a to i v případě, že z něj zvládneš jen lekci Povahová přídavná jména anglicky, si zaplníš další kolonku v životopisu, čímž nepochybně stoupneš v očích potenciálních zaměstnavatelů.

Vyzkoušej i další lekce a kurzy od VocAppu anglicky

Víme, že sdílíš naše nadšení pro jazyky, a už teď ti můžeme slíbit, že s námi tě jazyky rozhodně nepřestanou bavit! Možnost učit se nový jazyk je bezesporu výzva, kterou prostě nemůžeš odmítnout, proto se také podívej i na další lekce a kurzy z naší pestré nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. Důležité je pouze to, že začneš, a jestli to bude s jinou lekcí než Povahová přídavná jména anglicky, nebo dokonce i s jiným jazykem, na tom už vůbec nesejde. Bohužel ani učení není vždy jednoduché, tím se ale nenechávej odradit. Navíc nikdy dopředu nevíš, kdy budeš potřebovat slovíčka třeba právě z lekce Povahová přídavná jména anglicky a tak by byla škoda o ně přijít. My v tebe věříme a jsme tady proto, abychom ti podali pomocnou ruku, nepochybujeme totiž o tom, že ty na to máš! I učení tě může bavit, stačí se učit s kartičkami od VocAppu, s kterými se můžeš učit kdykoliv a kdekoliv!

You must sign in to write a comment