Planety dánsky

 0    10 flashcards    ultimate.cs.da
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
planety
start learning
planater (f.pl.)
Merkur
start learning
Merkur
Venuše
start learning
Venus
Země
start learning
Jord
Mars
start learning
Mars
Jupiter
start learning
Jupiter
Saturn
start learning
Saturn
Uran
start learning
Uranus
Neptun
start learning
Neptun
Pluto
start learning
Pluto

Nauč se Planety dánsky!

Chceš se učit dánsky snadno a zábavně? To nás těší, tak proč se nezačneš učit rovnou s lekcí Planety dánsky? Ať už se chceš naučit dánsky kvůli sobě, nebo proto, že to vyžaduje tvá profesní kariéra, lekce Planety dánsky se ti rozhodně bude hodit! VocApp si pro tebe v lekci Planety dánsky připravil nejen přehled nejdůležitějších slovíček z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití, poznámky týkající se gramatiky, a především audio nahrávky. A právě autentické audio nahrávky namluvené rodilými mluvčími jsou opravdu klíčové pro perfektní zvládnutí správné výslovnost tak, aby tvoje dánština zněla jako by byla tvým mateřským jazykem. Dalším klíčovým prvkem, který ti VocApp nabídne nejen pro lekci Planety dánsky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je náš systém opakování. Pro výuku jazyků je opakování určitě nesmírně důležité, ale i zde se vyplatí držet se spíše úsloví "všeho s mírou". Vyvinuli jsme proto systém opakování, který ti připomene slovíčka z lekce Planety dánsky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se ti mohla začít vytrácet z hlavy. S kartičkami se ti tak už nikdy nemůže stát, že by se ti cokoliv, třeba zrovna z lekce Planety dánsky, vypařilo z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Planety dánsky hned teď, s kartičkami od VocAppu ti učení půjde snadno!

Proč se vůbec začít|vůbec|začít učit dánsky

Že je super naučit se cizí jazyk, to už asi víš. Co však mnoho lidí neví, je, že učením se nového jazyka se nám celkově rozvíjí paměť. Je totiž prokázáno, že na učení se nových slovíček se nejvíce aktivně podílí právě část mozku zodpovědná za paměť. Zrovna dánština je, co do slovní zásoby, nepochybně jazykem velmi bohatým. Kromě znalosti lekce Planety dánsky, ti tak rozhodně zpřístupní i plno jiných nových věcí, od knížek, filmů a seriálů, až k vtipům a memes rozšířeným po internetu. Celá slovní zásoba, kterou dánština oplývá, se bohužel nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Planety dánsky je pro studium rozhodně dobrý začátek. Další důvod, proč se začít učit dánsky, je jistě i značná výhoda při cestování. S každým novým jazykem se ti jednoduše po celém světě otevírají i nové možnosti a těch má dánština jistě mnoho. Začni proto rovnou objevovat, jaké různé možnosti se ti otevírají právě s leckcí Planety dánsky! Poznávat nové přátele díky cizímu jazyku je bezesporu skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je dánština, kterou s lekcí Planety dánsky získáš, ti dobře poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo učitelů, až jim předvedeš, jak skvěle umíš mluvit dánsky. A kdo ví, možná díky tomu potkáš i svou životní lásku, až ze sebe příště namísto ohrané balící hlášky vysypeš s perfektní výslovností něco dánsky. To, že si s nově naučeným jazykem vyplníš další kolonku ve svém životopise, je tak jasný fakt, že už se o něm snad ani nemusíme bavit.

Vyzkoušej si i další kurzy dánsky

I kdyby ti všechny výše uvedené důvody ještě pořád nepřišly dost přesvědčivé, máme tady jeden, který nic nepřebije - naučit se dánsky je super výzva! Naučit se jakýkoli cizí jazyk, vůbec to nemusí být jenom dánština, je vždy obrovský|veliký|skvělý úspěch! Je však důležité si také uvědomit, že dánština vůbec nemusí znamenat jen naučit se lekci Planety dánsky. Jazyk je samozřejmě záležitostí značně složitou, na první pohled možná až přespříliš, ale právě proto je tady VocApp. Nezáleží na tom, jestli začínáš právě s lekcí Planety dánsky nebo si z naší pestré nabídky jazykových kurzů vybereš zcela . Ať už tě totiž z naší nabídky kurzů zaujme cokoliv, s jistotou víme, s námi tě učení zkrátka nadchne. Ačkoliv se ti na začátku tvého studia může zdát vše nad tvoje síly, neboj se, my víme, že ty to dokážeš! Nemáš čas na studium? Bez problému, s kartičkami od VocAppu ti bude stačit jen|pouze 5 minut denně, navíc se můžeš učit kdekoliv!

You must sign in to write a comment